Основні переваги канадського будинку


Картинка канадського будинку

Унікально стислі терміни будівництва канадських будинків, які не залежать від пори року.

Від вибору готового проекту або розробки індивідуального до завершення обробки потрібно всього 2 – 3 місяці, в залежності від обсягу робіт. Виготовлення комплекту сендвіч-панелей, їх доставка до місця будівництва і монтаж займають всього 10 – 15 днів. Решту часу йде на виготовлення фундаменту, монтаж вікон, сходів, дверей і даху, розводки інженерних комунікацій і установки устаткування, виробництво зовнішньої і внутрішньої обробки.

Відсутність потужного фундаменту .
На відміну від будинків, що будуються за традиційними технологіями, канадські будинки з структурованих сендвіч-панелей з такими ж або кращими споживчими властивостями, не вимагають зведення складного і дорогого фундаменту. З огляду на міцність безкаркасних конструкції і їх відносну легкість (близько 17 кілограмів на квадратний метр) в якості фундаменту можливе використання невеликих фундаментних блоків, легкого стрічкового фундаменту або металевих гвинтових паль.

Високі енергозберігаючі характеристики.
Панелі відрізняють високі енергозберігаючі характеристики (в десять разів більші, ніж у будівель з цегли і бетону), тому експлуатаційні витрати і особливо витрати на опалення в декілька разів нижче в порівнянні з цегляними, що має велике значення в умовах постійного зростання цін на енергоносії та організації автономного енергозабезпечення. За своїми теплозберігаючими характеристиками 15 сантиметрова стіна з структурної теплоізоляційної панелі перевершує 150 сантиметрову стіну з цегли. Сендвіч будинку з товщиною панелей в 30 сантиметрів, навіть без опалення, не промерзають при найсильніших арктичних морозах.
Канадський будинок

Екологічна чистота матеріалів.

Вихідними матеріалами для виготовлення панелей служать орієнтована стружкова плита osb-3, пінополістирол (пінопласт) як утеплювач і поліуретановий клей, що надає панелі виняткову міцність. Крім того, для з’єднання сендвіч панелей використовується клеєний брус. Орієнтована стружкова плита – продукт деревного походження. Вона утворена пресуванням прямокутної тріски в умовах високого тиску і температури, з використанням клеючої водостійкої синтетичної смоли. Пінополістирол екологічно чистий матеріал, що володіє виключно високими теплозберігаючими характеристиками. Сполучний розчин являє собою поліуретановий клейовий, абсолютно нешкідливий в застосуванні.

Мобільність і автономність будівництва .

Завдяки тому, що комплекти канадських будинківповністю виготовляються на виробництві і мають невелику вагу, на будівельному майданчику проводиться тільки їх складання та підганяння за місцем силами бригади з 4 чоловік, не потрібно застосування ніякої будівельної техніки та механізмів. Відсутня обов’язковість прив’язки до енергетичних потужностей і баз будівельних матеріалів, що дозволяє вести будівництво в ізольованих, віддалених або важкодоступних місцях. Крім того, стислі терміни монтажу, мінімальні вимоги до фундаменту і практично повна відсутність спеціальної будівельної техніки та майданчики дозволяють зводити малоповерхові будівлі (до 3 поверхів) з будь-якими технічними і експлуатаційними характеристиками в місцях зі складними або обмеженими умовами монтажу. Таких як: точкова забудова в сформованій інфраструктурі, архітектурних і археологічних пам’ятках і заповідниках,

Низька вартість будівництва.

Вартість будівництва каркаса будівлі під чистову обробку з усіма перекриттями, чорновими статями, перегородками і дахом (без покрівлі) за пропонованою технологією, включаючи вартість проекту, виготовлення комплекту сендвіч-панелей, його доставки і монтажу, порівнянна з вартістю каркаса з бруса, але за своїми технічним і експлуатаційним параметрам багаторазово перевершує будови з цегли або блоків.

Універсальність сендвіч-панелей .

Споруди з сендвіч-панелей можуть бути виготовлені в будь-яких архітектурних формах і з будь-яким якістю обробки, в залежності від пропонованих до будівлі вимог, починаючи від підсобних споруд, гаражів або дачних будиночків, і закінчуючи 3 – 4 поверховими таун-хаусамі і котеджами. При будівництві і обробці вони сумісні з усіма представленими на ринку матеріалами, інженерними системами і комплексами життєзабезпечення. Каркас, змонтований з сендвіч-панелей, готовий до зовнішньої і внутрішньої чистової обробки, монтажу вікон, дверей, сходів і покрівлі без додаткової підготовки.

канадські будинки

Чудові споживчі властивості .

За теплозберігаючих характеристик і шумущільності зовнішні стіни і внутрішні перегородки зі структурних теплоізоляційних панелей на порядок перевершують більш товсті стіни з цегли або бетонних блоків. Коефіцієнт термічної проникності становить не менше U = 0,18 (Вт / м 2). Сендвіч будинку, укомплектовані вікнами з склопакетів і якісними дверима не промерзають при мінімальному опаленні навіть у найлютіші морози. Коли панелі об’єднані в одну будівельну систему, вони практично не мають технологічних стиків і зазорів і створюють дуже міцну структуру, що витримує горизонтальне навантаження до 3000 кілограмів на квадратний метр і вертикальну до 30 тонн на метр довжини. Будинки із структурних теплоізоляційних панелей розраховані на службу до ста років. Вони вологостійкі і стійкі до несприятливих атмосферних впливів, витримують перепади температур від мінус 50 до плюс 50 градусів, максимальні снігові навантаження, ураганні вітри і землетруси силою до восьми балів. У них можна комфортабельно жити навіть в самих екстремальних природних умовах. Панелі з успіхом пройшли всебічні випробування на пожежобезпечність.

Комментарии отключены.