Будинок з SIP панелей


СІП панелі, або, як їх називають, сендвіч панелі, встигли завоювати популярність на ринку України і зарекомендувати себе як надійний, економічний, екологічний будівельний матеріал для зведення енергоефективних будівель в короткі терміни.

У класичному варіанті сендвіч-панель (СІП панель) являє собою надзвичайно міцну і теплу монолітну тришарову конструкцію, що складається з двох дерев’яних плит OSB, між якими під тиском вклеєна шар пінополістиролу високої щільності.

Технологія будівництва каркасних будинків з будівельних ізольованих панелей SIP або СІП прийшла до нас з Північної Америки, де вона знайшла свою популярність ще в 90-х роках минулого століття. А в 2014 році Американська асоціація будівельників з СИП (SIPA – Structural Insulated Panel Association) заявила про плани протягом п’яти років захопити 50% ринку будівництва приватної нерухомості. З огляду на різноманіття будівельних технологій і величезні масштаби ринку США – це заява передбачає прогнозований бум популярності SIP. Результати ми бачимо вже сьогодні – мільйони людей по всьому світу вибирають будинку з SIP панелей, і це не дивно. Вибір на користь SIP технології будівництва будинку має ряд переваг.

Енергоефективність.

Будинки з сіп панелей набагато тепліше будинків з цегли, газобетону, дерева. Особливо це яскраво проявляється холодною зимою. Щомісячні рахунки за опалення у власників енергозберігаючих будинків з СИП панелей в кілька разів менше, ніж у сусідів.

Економічність будівництва. СИП технологія гарантує мінімальні витрати на зведення будинку і фундаменту, так як процес виробництва СІП панелей повністю автоматизований і шлюб матеріалу практично виключений. Sip будинок дуже легкий, тому великого навантаження на фундамент він не робить. Альтернативна та сучасна заміна старих, важким, дорогим варіантам фундаменту – це будинок за канадською технологією. До того ж міцність і довговічність матеріалів не вимагає “доробок” вдома через рік, два.

Економія простору. Завдяки тому, що sip панелі тонше інших будівельних матеріалів, ми отримуємо економію внутрішнього простору будинку до 20%. Тобто, пляма забудови залишається тим же, що і в проекті будь-якого іншого будинку, але за рахунок тонких стін і перегородок (близько 200 мм товщини), власник будинку отримує додаткове місце для кімнати, комори і т.д. А це зовсім немаловажно, особливо, якщо бюджет на будівництво будинку обмежений.

Швидкість будівництва.

Як тільки Ви визначилися з проектом будинку і підписали договір, сміливо можете приступати до оформлення документів на будівництво, поки виготовляється Ваш домокомплект. Залежно від завантаженості виробництва, це займає від двох тижнів до одного місяця. На місце будівництва SIP будинок привозять у вигляді готового «конструктора» – залишається тільки зібрати. Це суттєво економить час. В середньому, за все через два-три місяці Ви можете показувати Ваш будинок рідним і друзям!

Екологічність. Будинки з SIP – це екологічно чисті будинки. OSB, з якої виготовляється зовнішня частина сип-панелі, складається на 92% з натурального дерева і відповідає нормам, встановленим американською організацією SIPA. Пінополістирол, згідно з міжнародним регламентом REACH (по використанню хімічних речовин), є одним з найбільш екологічних утеплювачів. А процес будівництва будинку з сип-панелей сам по собі екологічний, так як будинок приїжджає практично готовим, і його потрібно тільки зібрати – ділянку залишається чистим. В цілості й схоронності залишаються дерева. Саме тому за цією технологією можна будувати на ділянках, де багато дерев, «вписуючи» будинок в існуючу природу. А також – в зимовий час, тому що при будівництві не використовується вода.

Сподіваємося, що і Вам сподобається ідея будівництва енергоефективного будинку з SIP панелей.

Зворотній зв’язок:

Комментарии отключены.