• RU
 • UA
 • Про нас

  Грамотне і вигідне будівництво будинку від Екопан. До сучасного будівництва висувається безліч вимог, серед яких: економічність, хороша швидкість зведення, легкість проектування і відповідність існуючим стандартам якості і безпеки. Їм в повній мірі відповідає каркасно-панельне будівництво, яке стрімко розвивається і завойовує лідируючі позиції на ринку.

  Історія:11років на ринку
  Досвід:711реалізованих проектів
  Виробнича потужність:2500квадратних метрів зведених споруд на місяць

  Ми виробляємо і використовуємо тільки матеріали вищих європейських стандартів якості та показників екологічності

  Будівництво котеджів, таунхаусів, кемпінгів, магазинів, громадських будівель, складських приміщень є основними напрямками діяльності нашої компанії. Ми пропонуємо своїм клієнтам найрізноманітніші типові проекти котеджів, а також проекти будинків, які в процесі розробки можуть видозмінюватися відповідно до побажань і вимог замовників. Насправді, побудувати будинок своєї мрії не так вже й довго, складно і витратно. Використовувані нами комп’ютерні програми дозволяють втілювати в життя найсміливіші ідеї.

  Наші фахівці – справжні професіонали в питаннях будівництва будинків, саме тому вони беруться за роботу будь-якої архітектурної складності. З кожних роком число клієнтів, що цікавляться таким видом будівель як канадський будинок, стає все більше. Дані будинки відомі як екологічні, адже для їх будівництва використовуються SIP-панелі і інші екологічно безпечні матеріали.

  Ми будуємо об’єкти не тільки в усіх регіонах України, а й за кордоном

  Однією з кращих методик панельного будівництва є технологія Екопан, визнана тисячами наших клієнтів в Україні, Росії та інших країнах.

  До переваг каркасно-щитової технології будівництва відноситься не тільки оптимальне співвідношення ціни і якості, а й:

  • зручне проектування, що передбачає застосування комп’ютерних технологій; створення будівель і архітектур будь-якої складності;
  • оперативне будівництво;
  • істотна економія коштів і трудовитрат;
  • раціональні витрати матеріалів;
  • надійність і довговічність матеріалу і конструкції;
  • відповідність використовуваного матеріалу всім чинним світовим стандартам якості і екологічної безпеки;
  • відмінна теплоізоляція приміщень, обумовлена ​​використанням сендвіч-панелей;
  • хороша звукоізоляція будівель.

  Устаткування для виготовлення сендвіч-панелей

  Крім будівництва будинків і котеджів наша компанія займається випуском і продажем устаткування для виготовлення сендвіч-панелей. Ми пропонуємо виробничі лінії для виготовлення практично будь-яких сендвіч – панелей за їх призначенням і розмірам, супутні верстати та обладнання, а також проводимо модернізацію обладнання інших виробників. Представлені пристрої мають виняткові технічні характеристики, вони роблять процес виготовлення панелей більш зручним і менш трудомістким. Відповісти на всі запитання й надати необхідні консультації в будь-який зручний для вас час готові наші фахівці, звернутися до яких ви можете за вказаними телефонами.