• RU
 • UA
 • ЕКОПАН приступив до будівництва нового сучасного котеджу в с. Осещина


  ЕКОПАН приступив до будівництва нового сучасного котеджу в с. Осещина

  Зовсім скоро в с. Осещина з’явиться незвичайний для наших широт котедж з плоским дахом і другим світлом загальною площею 305 кв.м.

  У цьому проекті в архітектори ЕКОПАН реалізували одразу кілька фішок: друге світло візуально збільшує простір будинку і робить його “повітряним” і світлим, а розсувні системи між кімнатами першого поверху на практиці реалізують принцип “open space”.

  Особливу родзинку проекту надає наявність великої кількості літніх приміщень, таких як простора тераса, частина експлуатованого даху другого поверху і гаражний навіс. Значна площа скління робить кімнати світлими і затишними, при цьому завдяки СІП – панельної технології і сучасним алюмінієвих профілів цей будинок буде теплим і енергоефективним. Всі ці архітектурні рішення перетворюють заміський будинок в стильну сучасну віллу.

  Проект буде реалізований в комплектації “під ключ”.

  На даному етапі закінчено облаштування утепленого фундаменту під енергозберігаючий будинок “ЕКОПАН”. Фундамент виконаний з урахуванням застосування енергоефективних технологій. Зокрема теплового насоса, максимального використання інсоляції та ін.

  візуалізації:

  планування:

   

  Хід будівництва:

  Зворотній зв’язок:

   

  Комментарии отключены.