• RU
 • UA
 • Алгоритм будівництва будинку від ЕКОПАН


  Перш ніж зважитися на якийсь серйозний крок у своєму житті ми тисячу разів уявляємо собі, як і що буде відбуватися, тим самим готуючи свідомість до вже дозрілими рішенням. Це свого роду адаптація. На цьому етапі, як правило, виникає безліч питань. Це дуже добре, тому що чим чіткіше і зрозуміліше план, тим ближче мета.

  Саме тому, всіх замовників будинків від ECOPAN ми присвячуємо в детальний алгоритм будівництва будинку з нами.

  Отже, етап перший – знайомство. Це, мабуть, найважливіший етап. Так, так, не дивуйтеся. Чим більше інформації про Вас і Вашої сім’ї ми отримаємо, тим затишніше вона буде себе почувати в новому будинку. На цьому етапі немає і не може бути дрібниць. Нам цікаво все: чи є у вас домашні вихованці, як часто до Вас приїжджає бабуся або, можливо, вона живе з вами, чи любите ви пікніки і часто до вас приїжджають гості?

  Етап другий. Проектування і бюджет. Після збору інформації та обговорення всіх деталей ми приступаємо до проектування Вашого будинку. Створюємо візуалізації кожної з кімнат, а при бажанні можемо створити 3D модель, щоб Ви вдома разом з членами сім’ї змогли «побродити» по Вашим кімнатах. Ви завжди будете розуміти всі конструкційні особливості Вашого майбутнього будинку і зможете вносити будь-які коригування.

  І тільки після цього приступаємо до бюджетування. Ми працюємо за принципом open book – надаємо вам повний звіт про вартість тих чи інших робіт і матеріалів. Процес узгодження бюджету не стане для вас незрозумілим і болісним заняттям.

  Етап третій. Договір. На цьому етапі вже повністю узгоджені і затверджені всі матеріали і організаційні моменти. У договорі ми фіксуємо:

  • детальну специфікацію матеріалів і робіт;
  • терміни виконання робіт за договором;
  • суми і етапи платежів;
  • прикріплюємо і підписуємо з замовником проектну документацію.

  Ви можете бути впевнені, що все це так само будуть виконані точно і в строк. Кожен з етапів після успішного завершення закривається актами виконаних робіт.

  Етап четвертий. Виробництво домокомплект. Наші фахівці готують розкрій-збірку домокомплект згідно із затвердженим документації. Далі на виробництві на професійному обладнанні виготовляється домокомплект. Він включає в себе всі несучі стіни, перегородки, міжповерхові перекриття та дах. Готується з’єднувальний брус. Домокомплект комплектується всіма необхідними кріпильними матеріалами. Згідно обсягами матеріалу підбирається вантажний автотранспорт, виконується завантаження і доставка на ділянку замовника.

  Як правило для економії часу цей процес проходить паралельно з фундаментними роботами на ділянці замовника.

  Етап п’ятий. Монтаж будинку на ділянці.

  Після виконання фундаментних робіт і доставки домокомплект на ділянку замовника ми приступаємо до виконання монтажу. Наприклад, монтаж коробки будинку з СИП панелей площею 100 м2 займає близько 10 робочих днів. При цьому не потрібно важкої техніки, монтаж здійснюється бригадою з 4-5 чоловік.

  Основні етапи монтажу:

  • монтаж стартового бруса під несучі стіни і перегородки;
  • монтаж несучих стін і перегородок;
  • монтаж міжповерхових перекриттів;
  • монтаж теплої даху з СІП панелей

  Зовнішня і внутрішня обробка, установка дверей, вікон і декоративних елементів.

  Будинок з СИП панелей не дає усадки, тому відразу після монтажу домокомплект можна починати як зовнішні, так і внутрішні оздоблювальні роботи:

  • покрівельні роботи (монтаж покрівельного покриття, підшивка звисів даху, пристрій водостічної системи)
  • скління важливо виконати до початку фасадних робіт
  • зовнішня обробка
  • внутрішні роботи

  У будинках ECOPAN немає обмежень по вибору оздоблювальних матеріалів, типу опалення, а також інженерних мереж. Ми запропонуємо Вам оптимальні варіанти виходячи з Вашого бюджету і функциональних переваг.

  Етап шостий. Здача нового будинку в експлуатацію, підписання актів і закриття договору.

  Після успішного завершення всіх робіт ми підписуємо акт прийому-передачі і бажаємо нашим замовникам довгого і щасливого життя в новому будинку від ECOPAN.

  Зворотній зв’язок:

  Комментарии отключены.