• RU
 • UA
 • Акція: Купи енергоефективний будинок – отримай робот-пилосос в подарунок


  Акція: Купи енергоефективний будинок – отримай робот-пилосос в подарунок

  Ми гарантуємо що Ваш новий будинок з Екопан буде чистим. Замов енергоефективний будинок – отримай робот пилосос в подарунок.

  Замовивши енергоефективний будинок «Екопан» в комплектаціях «СТАНДАРТ», «ЕНЕРГО» та «НІМЕЦЬКИЙ СТАНДАРТ», ви отримаєте приємний подарунок до завершення будівництва Вашого будинку – розумний робот пилосос ILIFE A6 – ця новітня розробка є передовим рішенням у сфері автоматичного очищення приміщень. Робочий час – до 160 хвилин, яких достатньо для прибирання будинку площею 350 квадратних метрів.

   

  Акція поширюється на будівництво будинків «СТАНДАРТ», «ЕНЕРГО» та «НІМЕЦЬКИЙ СТАНДАРТ». Акція діє при укладенні договору на будівництво та внесення авансового платежу від 30% від суми домокомплект і більш в період з 06.12.17 до 05. 03.18.

  «Екопан» – лідер ринку в сфері будівництва енергоефективних будинків. Власна виробнича лінія, завдяки якій кожен день ми виробляємо для Вас панелі з високоякісних матеріалів. Власна архітектурна студія здійснює розробку проектів по-вашому індивідуальному замовленню. А професійна команда будівельників в короткі терміни виробляє будівництво будинку вашої мрії.

   

  Будувати з «Екопан» – економічно, швидко, вигідно!

  Зворотній зв’язок:

   

  Комментарии отключены.